ikony społecznościowe

wtorek, 1 marca 2016

Zacznij robić lepsze zdjęcia - warsztaty z podstaw fotografii cyfrowej w Gdańsku

Zacznij robić lepsze zdjęcia - warsztaty z podstaw fotografii cyfrowej w Gdańsku
Niech twój aparat stanie się środkiem artystycznego wyrazu - autorskie, kameralne (grupy max. 6 osobowe) warsztaty dla amatorów fotografii
Dla kogo - warsztaty skierowane są do osób stawiających pierwsze kroki w świecie fotografii cyfrowej. Jeżeli złapaliście "fotograficznego bakcyla", ale cały czas nie jesteście zadowoleni z jakości Waszych zdjęć - najwyższy czas coś z tym zrobić. Te warsztaty są idealnym rozwiązaniem.
Program - zakłada wyważenie elementów teoretycznych z praktyką. Każdy blok tematyczny podparty jest ćwiczeniami wykonywanymi przez uczestników pod okiem prowadzącego. Zwieńczeniem warsztatów jest spacer fotograficzny/sesja, podczas którego przekazana wiedza będzie weryfikowana w praktyce. Łącznie program obejmuje 15 godzin zegarowych.
Warsztaty podzielone zostały na dwa bloki:
1) blok techniczny - jak sama nazwa wskazuje, koncentrować będzie się na technicznych aspektach fotografii. Głównym zadaniem tej części warsztatów będzie odpowiedź na pytanie: jak wykonywać ostre i poprawnie naświetlone kadry.
2) blok artystyczny - koncentrować będzie się na wykorzystywaniu funkcji aparatu do kreowania artystycznego wyrazu fotografii. Omówione zostaną także podstawowe zasady kompozycji. Głównym zadaniem tej części warsztatów będzie odpowiedź na pytanie: co zrobić, aby moje zdjęcia wyróżniały się w tłumie.
Dlaczego warto - jestem fotografem ślubnym - pracuję w branży powszechnie uważanej za wymagającą. Uwielbiam to co robię i cały czas się dokształcam. Jestem na bieżąco w aktualnych trendach i mam pomysł na ciekawe przekazanie posiadanej przeze mnie wiedzy. Dodatkowo gwarantuję:
1) praktyczność zajęć - ukierunkowanie na praktykę podpartą doświadczeniem;
2) przyziemność warsztatów - warsztaty skierowane są do amatorów i jest to uwzględnione w programie. W końcu macie robić lepsze zdjęcia, a nie bawić się ustawianie lamp w studiu (na to znajdziecie jeszcze czas:).
3) równouprawnienie i przyjazna atmosfera - wg zasady "nie ma głupich pytań".
4) cena - gwarantuję ciekawy, autorski program za niewygórowaną cenę.
Cel - warsztaty nie uczynią Was z miejsca profesjonalnymi fotografami, ale uzbroją Was w niezbędną wiedzę oraz umiejętności. Dzięki tym dwóm czynnikom będziecie gotowi do rozpoczęcia własnej przygody w barwnym świecie fotografii cyfrowej. Wszystko w Waszych rękach.  
Cena - 200 PLN (os.)
Kiedy - do indywidualnego ustalenia
Gdzie - Gdańsk Wrzeszcz - warsztaty odbywać będą się w Klubie Osiedlowym "Impuls"; ul. Lelewela 17
Kontakt - w razie pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji:
e-mail: foto@politowiczfoto.pl
tel: 507085009
Osoby chętne do obejrzenia mojego portfolio zapraszam na mój profil na facebooku: Politowiczfoto lub na www.politowiczfoto.pl.

Doskonały pomysł na prezent - w razie potrzeby drukuję elegancki voucher


2 komentarze:

  1. Chętnie bym skorzystała, ale przez najbliższe 0,5 roku nie będę mogła. Mam nadzieje że jeszcze będzie okazja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie bym skorzystała, ale przez najbliższe 0,5 roku nie będę mogła. Mam nadzieje że jeszcze będzie okazja :)

    OdpowiedzUsuń

Subskrybuj bloga

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga