ikony społecznościowe

czwartek, 3 listopada 2016

Wskazówki dla Narzeczonych - sala weselna Trójmiasto i okolice

Wskazówki dla Narzeczonych    

O końcowym efekcie udanego fotoreportażu nie decydują jedynie bohaterowie zdjęć, ich mniej lub bardziej uzewnętrznione emocje, ale również drugi plan, czyli otoczenie. Dopiero całość kompozycji tworzy efekt wizualny, który jest odbierany przez nasze oczy. Każdej Parze marzy się pewnie ogromna sala balowa, albo odwrotnie zupełnie kameralna atmosfera niewielkiej przestrzeni. Bez względu na to co preferujecie, warto zwrócić uwagę na kilka drobnych szczegółów Waszej przyszłej sali.

      Idealna sala weselna z punktu widzenia fotografa (również operatora kamery) powinna być przede wszystkim jasna i przestronna. Niekoniecznie ogromna. Wielka przestrzeń jest wymagająca dla oświetlenia. Dlatego ważne jest żeby na sali było odpowiednie światło. Fajnie jak jest go sporo, znajduje się w różnych punktach sali, parkietu i mieni się kolorami (oczywiście bez przesady). 
Duże okna, jasne ściany i dekoracje to zdecydowana zaleta sali.
Położenie sali, w otoczeniu zieleni, jeziora, plaży, dobrze zagospodarowana okolica to dodatkowy atut. Krótki wypad na plener dla samej Pary, albo ich przyjaciół w pobliżu sali, to ciekawa atrakcja w trakcie trwania wesela.

       Wskazane powyżej cechy sali oraz przykładowe sale weselne, które tu wymienię, absolutnie nie mają charakteru promocji tych obiektów. Odzwierciedlają jedynie pogląd mojej skromnej osoby - fotografa, który tworzy, ocenia efekt wizualny i jest odpowiedzialny za ostateczną jakość tego efektu na obrazie, co przekłada się na poziom zadowolenia klientów :)

     Poniżej przedstawiam moje top 5 idealnych sal weselnych z Trójmiasta i okolic, w których miałem okazję robić fotoreportaż ślubny. Wybrane zdjęcia mają charakter poglądowy (nie nadają się na reklamę ;)) i pochodzą z mojego zbioru fotoreportaży ślubnych.

1. Hotel Kozi Gród

 Kozi gród Sala weselna

Kozi gród sala weselna Trójmiasto

2. Dworek na Błotach - Sala weselna, Sierakowice

Dworek na Błotach Sierakowice


Dworek na Błotach Sierakowice

Sala weselna Sierakowice

sala weselna Sierakowice
3. Hotel Faltom Rumia

Faltom Rumia

hotel Faltom
hotel Rumia wesele

4. Żabi Dwór

sala weselna Ostrzycehotel Ostrzyce


hotel Ostrzyce


5. Ośrodek wypoczynkowy Dorota w Łapinie

ośrodek Dorota w Łapinie

Dorota Łapino

sala weselna Łapinoośrodek wypoczynkowy Dorota Łapino5. II. Hotel River Style w Redzie

hotel River Style Reda

sala weselna Reda

hotel wesele Reda

sala weselna Reda


sala weselna Reda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Subskrybuj bloga

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga