ikony społecznościowe

niedziela, 20 listopada 2016

Wygraj sesję narzeczeńską z Politowiczfoto


sesja narzeczeńska

Sesja fotograficzna to fantastyczna sprawa. Nie tylko dlatego, że w efekcie powstają piękne zdjęcia. Także dlatego, że sam proces robienia zdjęć może być świetną zabawą.

Chcecie się przekonać jak to jest?
Macie okazję wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i to na długo przed ślubem. Mamy dla Was KONKURS, w którym wygrać można 2 zorganizowane przez nas sesje narzeczeńskie (wartość każdej to 500 PLN).


JAK WYGRAĆ?
1.  Polubić nasz fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/politowiczfoto/

2. Napisać do nas wiadomość prywatną z oryginalnym pomysłem na sesję narzeczeńską. Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia! Chętnie wczytamy się w Wasze pomysły:)

3. Będzie nam miło, jeśli udostępnicie ten wpis na swoich tablicach:)

DLACZEGO WARTO?
Bo sesja narzeczeńska to wspaniała okazja na oswojenie się z aparatem i przedsmak przed długo oczekiwaną sesją ślubną. Zdjęcia z sesji możecie wykorzystać do zaproszeń ślubnych czy do księgi gości.

ZAINTERESOWANI?
Czekamy na Wasze zgłoszenia do 30 listopada.


REGULAMIN:
1. Organizatorami konkursu jest Politowiczfoto.

2. Konkurs trwa w dniach 21 – 30 listopada 2016.

3. Zadanie konkursowe polega na napisaniu wiadomości prywatnej z pomysłem na sesję narzeczeńską. Pomysł może dotyczyć miejsca lub historii. W przypadku miejsca ważne jest, żebyście mieli do niego dostęp. Zwycięzców wyłoni jury złożone z Organizatorów. Wygrają dwa najlepsze pomysły.

4. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na facebooku i polubienie naszego fanpage’a:
https://www.facebook.com/politowiczfoto/

5. Nagrodą w konkursie jest sesja narzeczeńska (zrealizowana według pomysłu zwyciężców) wykonana przez Politowiczfoto. Sesja odbędzie się w terminie uzgodnionym ze zwyciązcami, ale nie późniejszym niż 30.04.2017. Sesja odbędzie się w Trójmieście (lub okolicach do 20 km).

6. Zdjęcia zrealizowane w wyniku sesji opisanej w pkt.5 będą przekazane zwycięzcom w formie elektronicznej. Będzie to 20 zdjęć po pełnej obróbce.

7. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację zdjęć będących efektem sesji na www.politowiczfoto.pl oraz kanałach społecznościowych wskazanych przez Organizatora.

8. Szczegóły dotyczące sesji uzgodnione będą ze zwycięzcami mailowo, po ogłoszeniu wyników.

9. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.)

10. Wszelkie informacje o konkursie można uzyskać pod adresem e-mail: foto@politowiczfoto.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Subskrybuj bloga

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga