ikony społecznościowe

czwartek, 16 lutego 2017

Zrób dobre zdjęcie produktu, który chcesz sprzedać.

Fotografia nieruchomości. Fotografia produktowa.

Niedawno na moim fb https://www.facebook.com/politowiczfoto/ wrzuciłem link do artykułu, który zwraca uwagę na istotność dodawania dobrej jakości zdjęć do ogłoszeń, w których coś oferujemy http://bit.ly/foto4biznes 

 

Ludzie dokonują wyborów na podstawie emocji. Dopiero w drugiej kolejności szukają argumentów racjonalnych, dlaczego tego konkretnego wyboru, kupna dokonali. Jeżeli chcecie coś zaoferować, obojętnie co to jest: coś sprzedajecie (mieszkanie, meble, rower, samochód, książki), chcecie wynająć komuś pokój, mieszkanie, polecić swoją osobę, usługę, ZADBAJCIE O ESTETYKĘ!

Żeby ogłoszenie było skuteczne trzeba włożyć w nie trochę zaangażowania. Ludzie chcą dowiedzieć się jak najwięcej o oferowanej rzeczy i jeszcze czegoś więcej, co sprawi, że przekonają się do wyboru. Czytanie ogłoszenia najczęściej zaczyna się od obejrzenia galerii zdjęć. Jesteśmy wzrokowcami. Dobrze wykonane fotografie to pewniejszy sukces szybszej finalizacji transakcji.

Poprawne zdjęcie wykonasz nawet aparatem w telefonie. Co jest istotne. Skomponuj obraz. Zanim naciśniesz migawkę pomyśl czy ktoś, kto będzie je oglądał, zwróci na nie uwagę. Proste zasady: zrób zdjęcie w świetle dziennym. Posprzątaj dookoła. Przestaw. Wyeksponuj produkt. Skup się na szczegółach, jeżeli warto je uwypuklić. Nie używaj nadmiernej ilości efektów postprodukcji, które często stanowią narzędzie podstawowego programu obróbki zdjęć, zainstalowanego w telefonie, albo dedykowanej aplikacji. Często popełniany błąd używania zbyt intensywnej redukcji niedoskonałości skóry twarzy. Uzyskujemy niepotrzebny, wręcz brzydki efekt maski, kompletnie nienaturalny.

Jeżeli wydaje Ci się, że nie dasz rady, powierz to zadanie profesjonaliście :) polecam się.fotografia produktowa nieruchomościfotografia produktowa Gdańsk
nieruchomości Gdańsk do wynajęcia fotografia
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Subskrybuj bloga

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga