ikony społecznościowe

O mnie

Nazywam się Maciej Politowicz. Bardzo się cieszę, że odwiedzasz moją stronę. Witam w świecie mojej fotograficznej pasji.
Fotografią z zamiłowania zajmuję się od dziesięciu lat. Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałem z wykorzystaniem starego i wysłużonego aparatu Praktica LLC. Wykonywane zdjęcia wywoływałem w samodzielnie skonstruowanej ciemni. Etap ten wywarł największy wpływ na postać mojej obecnej twórczości.Maciej Politowicz
I tak dziś, czerpiąc z doświadczeń analogowej przeszłości, za pomocą cyfrowego sprzętu najwyższej generacji staram się w wykonywanych ujęciach zawrzeć ducha fotografowanej sceny oraz otaczające ją emocje. Mieszanka klasyki i nowoczesności w połączeniu z kreatywnością jest treścią mojego warsztatu.
W kręgu moich zainteresowań leżą: fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa oraz rodzinna. Z wymienionych powyżej to fotografią ślubną zajmuję się najczęściej. Uwielbiam ten dreszczyk emocji, jaki panuje w dniu ceremonii. Fotografowanie ślubów daje mi niezłego kopa - wszystko po to żeby Para Młoda była zadowolona (że o sobie nie wspomnę:). W ciągu jednego dnia ślubu, zarejestrować można tyle emocji oraz ciekawych scen, ile niejeden fotograf mógłby zbierać przez wiele lat - dlatego kocham to co robię.
Przyjście na świat mojego syna Mikołaja zainspirowało mnie do poznawania dziecięcego świata oraz uwieczniania go wraz z panującymi w nim obyczajami.
Tyle o mnie. Jeżeli jesteście ciekawi mojego dorobku to zapraszam do działu PORTFOLIO.

Subskrybuj bloga

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga