ikony społecznościowe

Przydatne informacje

1. Gdzie pracuję?
Pracuję głównie w Trójmieście i okolicach. Często również wyjeżdżam i fotografuję na terenie całego woj. pomorskiego.

2. Czy spotkanie przed ślubem jest konieczne?
Uważam, że spotkanie z fotografem jest warte poświęcenia czasu. Po pierwsze możemy się poznać, po drugie ustalić szczegóły dotyczące ślubu i wesela. Na pewno macie ustalony własny scenariusz najważniejszego dla Was dnia. Muszę znać ten plan, żeby Was nie zawieść:) 

3. Jak długo towarzyszę parze młodej w dniu ślubu?
W zależności od ustalonych warunków umowy fotografowanie zaczynam od przygotowań. Pracę swoją kończę ok. godz. 1:00, kiedy wszystkie oficjalne części wesela zostaną już zakończone. Optymalny czas pracy to 12 godzin.

4. Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową?
Sesja plenerowa to moja ulubiona część zdjęć. Możemy ją wykonać w dniu ślubu, ale z uwagi na bardzo napięty tego dnia grafik, ogranicza się ona często do jednego miejsca. Polecam wykonanie pleneru po ślubie. Jesteście wypoczęci, wyluzowani i możemy poświęcić zdjęciom zdecydowanie więcej czasu. Optymalny czas to 6 godzin.

5. Ile trwa przygotowanie materiału?
Zdjęcia otrzymujecie maksymalnie do 2 miesięcy od momentu wykonania sesji plenerowej. Zwykle staram się jednak nie przekraczać 1 miesiąca.

7. Czy posiadam upoważnienie do fotografowania podczas celebracji liturgicznych?
Posiadam upoważnienie do fotografowania w obiektach sakralnych wydane przez Archidiecezję Gdańską. 

8. Czy w przypadku zgubienia zdjęć (pamięci USB) mamy szansę na otrzymanie ich kopii?

Zapewniam roczny back-up wykonanych zdjęć - życie lubi płatać figle. Przechowuję Wasze zdjęcia przez rok na wypadek zaistnienia awarii sprzętowych lub innych zdarzeń losowych.

Subskrybuj bloga

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga